حتی اگر شما با مفهوم SEO آشنا نباشید، هیچ دلیلی وجود ندارد که از این بحث پر اهمیت چشم پوشی کنید. SEO یا بهینه سازی موتور جستجو، یک عمل مهم در ساختار وب سایت خود میباشد که در رتبه بندی موتورهای جستجو مانند گوگل قابل مشاهده است.

جنبه های بسیاری برای SEO و چگونه می تواند دید از سایت خود را بهبود بخشد وجود دارد. به همین دلیل است که می توان آن را گیج کننده برای برخی از صاحبان وب سایت دانست .

این چیز خوبی است که بسیاری از توسعه دهندگان وردپرس پلاگین پلاگین SEO ضروری را ایجاد کرده اند برای کمک به صاحبان وب سایت با چالش ایجاد موتور جستجو سایت های بهینه شده است

برای کمک به شما، ما ۱۰ بهترین پلاگین SEO گرداوری کرده ایم تا برای وردپرس در سال ۲۰۱۷

۱٫ Yoast SEO

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

ویژگی های دیگر عبارتند نقشه XML پیشرفته ترین که شما می توانید به سادگی با چک کردن یک جعبه، بهینه سازی RSS برای مبارزه با وب سایت های دیگر با استفاده از مطالب خود را و ناوبری موارد جزئی برای پست ها و صفحات را فعال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این افزونه، ما مقاله ای آماده خواهیم کرد .

 

۲٫ SEO Ultimate

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

 

ویژگی کاربر محور نویسنده هایلایت، که شامل نمایه + Google یک نویسنده در نتایج جستجو است.

 

۳٫ All in One SEO Pack

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

ساده ولی کارامد معمولا در نیمی از سایت ها از این پلاگین ما استفاده می کنیم .

اگر چه ویژگی های آن مشابه با Yoast هستند، همه در یک جستجوگرها بسته ادعا می شود تنها افزونه که با وردپرس سایت های تجارت الکترونیک ادغام. همچنین، یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن به صورت خودکار تولید متا تگ ها و بهینه سازی عنوان برای رتبه بندی بهتر جستجو.

بهترین چیز در مورد این پلاگین وردپرس SEO است این است سرعت بالای آن می باشد .

 

 

۴٫ Squirrly SEO

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

SEO Squirrly یک پلاگین است که تضمین محتوای برای هر دو موتورهای جستجو و خوانندگان بهینه شده است. این جستجوگرها برای کاربر به طور متوسط با کمی دانش SEO است.

مشاوره جستجوگرها است در زمان واقعی داده در حالی که نوشتن پست های وبلاگ، با شاخص های سبز اجازه نویسنده می دانم SEO خود را پوشش داده است. همچنین تجزیه و تحلیل ترافیک برای پست ها و صفحات به صورت هفتگی ارائه می کند. اگر شما اولین چیزی که در مورد SEO را نمی دانم اما می خواهید برای بهبود آن را برای سایت خود، این افزونه به شما کمک خواهد کرد.

 

۵٫ Premium SEO Pack

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

فشرده سازی CSS و JS برای کمک به شما سرعت لود سایت شما را بهبود بخشد. غیر از این، شما همچنین یکپارچه سازی غنی قطعه، نقشه سایت ویدئو، و بهینه سازی سایت محلی دریافت کنید.

ساخت نقشه سایت و متصل شدن به آنالیز گوگل یکی دیگر از امانات این پلاگین است

رشد شبکه های اجتماعی در سنجش رتبه بندی خود را در نردبان موتور جستجو بسیار مهم است. این، خود نیز یک منبع ضروری برای ترافیک، و خوشبختانه این پلاگین بصورت حرفه ای آمار را به شما نمایش می دهد .اینتر لینک کردن مطالب و درنظر گرفتن تگ ALT برای تصاویر ریدایرکت پیوندهای شکسته یکی دیگر از امکانات افزونه پرمیوم سئو پک می باشد .

 

۶٫ WooCommerce – All in One SEO Pack

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

طراحی شده مخصوص فروشگاه های اینترنتی ووکامرس

 

۷٫ SEOPressor

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

این پلاگین اکثر جنبه های سئو رو پوشش می دهد .

دستور عمل ها براساس تئوری هنگام انتشار مطالب به مدیر سایت می دهد .

هزینه اورجینال این پلاگین ۴۹$ می باشد برای یک سایت

۸٫ SmartCrawl

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

چهار ویژگی های اصلی آن نقشه، ادغام ها Moz، عنوان و تگ های متا سفارشی سازی و لینک ها به صورت خودکار می باشد.پنل کاربری خود را کاربر پسند و ساده تنظیم کرده است برای صرفه جویی در زمان سازندگان محتوا هنگام انتشار پست ها و صفحات پلاگین خوبی می باشد .

 

 

۱۰٫ Google Analytics WD

top-10-seo-plugin-wordpress-2017

لینک دانلود در وردپرس

چیزی که مورد توجه باید قرار بگیرد اکثر ورودی های گوگل سایت های ایرانی گوگل است .

شما در حال تلاش برای بهینه سازی سایت خود را برای رتبه بندی موتور جستجو هستید چه چیزی بهتر از پلاگین گوگل آنالیز وی دی میتونید داشته باشید .

یک ابزارک کاملا حرفه که گوگل آنالیز رو در ودپرس نمایش میده .

گوگل آنالیز یک ابزار بسیار محبوب که به ترافیک سایت شما ارائه می دهد  و در نتیجه کمک می کند تا شما در تصمیم گیری “داده محور” برای کمک به افزایش ترافیک و حتی بیشتر به شما کمک کنه.

علاوه بر این، که آن را به یک کسب و کار در حال رشد، ردیابی بازدید کنندگان خود را و نظارت بر نرخ تبدیل می آید در تعیین استراتژی مناسب بسیار مهم است.

در حال حاضر شما ممکن است بگویید که از ویژگی های بسیار اساسی است. این پلاگین رایگان می باشد !

به هر حال امکانات زیادی داره و میتونید تمام آمار وب سایت خودتون رو بر روی نمودارها آنالیز کنید .